لوله بازکنی در مشهد

فهرست مطالب

لوله بازکنی مشهد فوری و شبانه روزی | % 100 تضمینی

لوله بازکنی مشهد از جمله خدماتی است که توسط شرکت لوله بازکنی مشهد به صورت شبانه روزی با مناسبترین قیمت توسط کادری مجرب و با تجربه در حال انجام می باشد .

انسداد لوله‌ها امکان دارد در مواقعی اتفاق بیفتد که شما انتظارش را نداشته باشید و احتمال دارد موجب خرابی‌ها و خسارت‌هایی شود، لوله باز کنی در مشهد این مشکلات را رفع می‌کند. برای نمونه شما برای شب مهمان دعوت کرده و حین شستن ظرف‌های شام لوله‌ی آشپزخانه مسدود می‌شود. در این صورت شما اگر خود اقدام به لوله بازکنی نمایید موفق نمی‌شوید و بدتر خرابی رخ خواهد داد. چون شما در این حالت عصبی می‌شوید و به شدت مضطرب هستید.

لوله باز کنی در مشهد

خدمات ارائه شده در لوله بازکنی مشهد

تعداد روش های لوله بازکنیبیشتر از 13 روش
مدت زمان رسیدن لوله بازکندر کمترین زمان ممکن
قیمت لوله بازکنیتحت تاثیر عوامل مختلف متغیر می باشد
ساعات کاریشبانه روزی تمام ایام هفته

تماس با کارشناسان فنی :09158871010

تماس با کارشناسان فنی :09156583030

تماس با کارشناسان فنی :09154964040

روش‌های لوله بازکنی در مشهد

جهت برطرف کردن گرفتگی‌های لوله بازکنی در مشهد روش‌های گوناگونی وجود خواهد داشت. به کار بردن تلمبه دستی ( لوله بازکن دستی ) که جهت برطرف کردن گرفتگی‌های ساده خیلی مفید می‌باشد در خانه هم قابل انجام خواهد بود.

لوله بازکن فنری (فنر لوله بازکن ) وسیله‌ای ایده‌آل جهت رفع گرفتگی‌های سخت می‌باشد که در اثر وارد شدن سنگ و آشغال به درون لوله‌ها اتفاق می‌افتد. لوله باز کن فنری معمولاً در اختیار کمپانی‌های لوله بازکنی است. به علاوه کمپانی‌های لوله بازکنی یک دستگاه دیگر به اسم دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا داشته که در مواقع ویژه آن را مورد استفاده قرار می‌دهند. در آخر جهت برطرف کردن انسدادهای نه چندان سخت می‌توان محلول یا پودرهای لوله بازکنی را به کار برد.

روش‌های لوله بازکنی در مشهد

بازکردن لوله فاضلاب با فنر دستی

یکی از انواع فنرهای لوله بازکنی فنر دستی می‌باشد. این فنر ویژه برای استفاده در منزل و به واسطه‌ی اشخاص غیر متخصص طراحی و ساخته شده است. به کار بردن فنر لوله بازکنی دستی روشی راحت و کم قیمت برای برطرف کردن انسدادهای جزئی در لوله‌های فاضلاب خانگی می‌باشد. چون احتمال دارد در حین استفاده از آن جهت رفع گرفتگی زیاد، فنر لوله گیر نماید و موجب خرابی شود.

طریقه‌ی استفاده از این وسیله به این صورت بوده که اول فنر و سرفنر را تا محل گرفتگی داخل لوله فاضلاب به جلو حرکت داده بعد به واسطه‌ی دسته‌ی آن، به چرخاندن و ساخت ارتعاش فنر در داخل لوله فاضلاب اقدام کنید. می‌توان هر چند ثانیه یک بار فنر را به جلو و عقب حرکت دهید و به محل گرفتگی ضربه وارد نمایید. این شیوه با به کار بردن از فنر ویژه‌ی این کار و به شکل دستی گرفتگی لوله‌های فاضلاب را رفع خواهد کرد. حرکت فنر لوله بازکنی در طول انسداد لوله که با اعمال نیروی دست انجام می‌شود جرم و آلودگی را از آن بیرون می‌کند.

بازکردن لوله فاضلاب با فنر دستی

لوله بازکنی با فنر برقی

این وسیله با نیروی برق کار کرده و مثل یک مته‌ی قوی قادر است فنر را با فشار زیاد وارد لوله نماید. هنگامی که فنر دستی با نیروی دست جواب ندهد بهتر می‌باشد جهت برطرف کردن انسداد لوله‌ها فنر برقی را مورد استفاده قرار دهید. فنر برقی جهت اعماقی که بالای ده متر هستند کارایی دارد و بهتر بوده کار کردن با فنر برقی فقط به واسطه‌ی اشخاص ماهر صورت بگیرد. نیروی مورد احتیاج جهت راه‌اندازی و چرخیدن فنر به واسطه‌ی موتور متصل به برق آن به وجود می‌آید و اغلب سر فنر با توجه به نوع و مقدار گرفتگی تعویض خواهد شد و متناسب با آن می‌توان سر فنرهای مختلفی را به کار برد.

لوله بازکنی با فنر برقی

مزایا و معایب روش فنر زنی

یکی از راه‌های متداول و پراستفاده در برطرف کردن انسداد لوله روش فنر زنی است که به آسانی به واسطه‌ی تکنسین‌های ماهر صورت می‌گیرد. از مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این شیوه به علت انعطاف زیادی که داشته خیلی کارآمد و پراستفاده است.
  • چنانچه انسداد و گرفتگی لوله به علت وجود مواد سخت باشد، این روش با کارایی ویژه‌ی خود می‌تواند این مولفه‌ها را از بین ببرد و با خرد کردن سنگ یا شیشه راه لوله را باز نماید.

از عیب‌های این روش می‌توان به مورد زیر اشاره کرد:

روش فنرزنی به دلیل قدرت و شدتی که به فنر وارد می‌نماید قادر است به سیستم لوله‌کشی فاضلاب صدمه وارد نماید به ویژه اگر لوله‌کشی فرسوده و کهنه باشد. در این صورت امکان دارد باعث شکستن یا باز شدن اتصال‌های لوله‌کشی شود. به علاوه نشتی فاضلاب از لوله‌های فاضلاب موجب خرابی جداره‌ها و سقف خواهد شد و قیمت‌های گزافی را به شما تحمیل خواهد کرد.

فنر زدن لوله فاضلاب با دریل

رفع گرفتگی لوله فاضلاب از شیوه‌های گوناگونی برخوردار می‌باشد و یکی از راه‌هایی که بسیاری از اشخاص آن را مورد استفاده قرار می‌دهند استفاده از فنرزدن لوله فاضلاب می‌باشد، اما بعضی جهت بهتر شدن سرعت چرخش فنر، فنر زدن لوله فاضلاب با دریل را به کار می‌برند. فنر زدن لوله فاضلاب با دریل مثل فنر زدن دستی بوده با این تفاوت که نیروی محرک در این شیوه به جای نیروی دست دریل است. به کار بردن فنر زدن لوله با دریل روشی بوده که بیشتر لوله بازکن‌ها آن را مورد استفاده قرار می‌دهند.

فنر زدن لوله فاضلاب با دریل

لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا

دستگاه تراکم هوا یکی از راه‌های برطرف کردن انسداد لوله‌های فاضلاب است که البته به آن پمپ تراکم هوا هم گفته می‌شود. این دستگاه تخصصی لوله بازکنی خیلی از گرفتگی‌های لوله‌ها را برطرف خواهد کرد. به کار بردن دستگاه تراکم هوا احتیاج به دانش فنی و تخصصی دارد که فقط در لوله بازکن‌های باتجربه وجود داشته و این اشخاص قادر هستند این دستگاه را مورد استفاده قرار دهند در غیر این صورت دستگاه کارایی ندارد. چون حین به کار بردن از آن باید ورودی لوله مسدود شود تا هوا از اطراف آن بیرون نیاید و فشار کافی به گرفتگی لوله وارد شود.

لوله بازکنی با تلمبه دستی

جهت انسدادهای جزئی و سطحی لوله باز کنی با تلمبه دستی مناسب است. بخش پلاستیکی لوله بازکن را به نحوی به روی دهانه‌ی لوله قرار دهید که راه خروج هوا وجود نداشته باشد. بهتر بوده که کمی پارافین هم اطراف لبه‌ی پلاستیکی تلمبه دستی قرار دهید. این کار موجب چسبنده شدن تلمبه دستی خواهد شد. اکنون دسته‌ی تلمبه را به پایین فشار داده و این کار را چندین مرتبه انجام دهید، حین انجام این کار هوای داخل تلمبه دستی به طرف لوله حرکت خواهد کرد و مواد اضافی را حرکت می‌دهد. در انسدادهای جزئی، لوله بازکنی با تلمبه دستی بهتر از مواد شیمیایی کارایی دارد.

لوله بازکنی با تلمبه دستی

محلول‌های لوله بازکنی مجاز

محلول‌های مجازی را می‌توان جهت لوله بازکنی مورد استفاده قرار داد که دارای علامت و نشان استاندارد باشند. ولی باید این کار به واسطه‌ی اشخاص لوله باز کن متخصص و باتجربه با رعایت نکات صورت بگیرد.

محلول‌های لوله بازکنی مجاز

بهترین نوع لوله بازکنی در مشهد کدام است؟

برای رفع کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب راه‌ها و دستگاه‌های گوناگونی وجود داشته که یکی از آن‌ها دستگاه تراکم هوا می‌باشد که البته مناسب‌ترین و پراستفاده‌ترین نوع لوله بازکن‌ها در مشهد به شمار می‌رود.

بهترین نوع لوله بازکنی در مشهد

خدمات لوله بازکنی مشهد به صورت شبانه روزی و فوری

یکی از شهرهای بزرگ ایران مشهد می‌باشد. خدمات لوله بازکنی مشهد آماده خدمت رسانی به شکل فوری خواهد بود. نمی‌توان پیش بینی نمود که چه زمانی مواد گوناگون موجب گرفتگی لوله می‌شوند. در بعضی موارد می‌توان خود اقدام به برطرف کردن گرفتگی لوله نمود و محلول‌های چاه بازکن و تلمبه می‌توانند لوله‌های مسدود شده را باز نمایند. ولی در عین حال بعضی مواقع امکان دارد در ساعت‌های غیرکاری شاهد انسداد لوله‌ها باشید و نگران باشید که مبادا شخصی جهت برطرف کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب آن ساعت خدماتی را عرضه نکند. ولی نگران نباشید خدمات لوله بازکنی مشهد به صورت شبانه روزی و فوری در دسترس می‌باشد.

خدمات لوله بازکنی مشهد به صورت شبانه روزی و فوری

استفاده از فنرهای مجزا جهت سینک آشپزخانه

نکته‌ی اول این که پس از هر مرتبه استفاده از فنر، آن را به طور کامل شستشو و ضدعفونی کنید تا برای مشتری بعدی تمیز باشد. ولی نکته‌ی خیلی مهم این بوده که برای برطرف کردن گرفتگی سینک آشپزخانه، فنر ویژه‌ی آشپزخانه را مورد استفاده قرار دهید و به هیچ عنوان فنر مخصوص دستشویی و لوله فاضلاب را به کار نبرید. چون وجود میکروب‌های زیان‌آور در سطح کاسه‌ی توالت و لوله‌های فاضلاب، تفاوت این دو فنر را برای ما حائز اهمیت می‌کند.

استفاده از فنرهای مجزا جهت سینک آشپزخانه

نکات بهداشتی حین لوله بازکنی در مشهد

در هنگام مسدود شدن لوله فاضلاب و دستشویی، احتمال نشت فاضلاب به ساختمان، شما را تهدید خواهد کرد. برطرف کردن انسداد لوله فاضلاب با پروسه‌ی لوله بازکنی به واسطه‌ی لوله بازکن‌های مجرب موجب پیشگیری از ورود صدمات جدی به ساختمان خواهد شد. فقط نکته مهم به خصوص در مواقع فوری رعایت نکات بهداشتی حین لوله بازکنی در مشهد می‌باشد. چون با رعایت نکردن نکات بهداشتی حین کار مشکلاتی ایجاد می‌شود که موجب خواهد شد سرعت کار پایین بیاید. بنابراین لوله بازکنی خیلی سریع و با نتیجه‌ی مدنظر صورت نمی‌گیرد. رعایت کردن این نکات بهداشتی از طرف فرد لوله بازکن خیلی حائز اهمیت می‌باشد.

لوله بازکنی در تمام مناطق مشهد

لوله بازکنی در تمام مناطق مشهد در کم‌ترین زمان با فرستادن تکنسین‌کاران ماهر و متخصص بدون خرابی کار را به نحو احسن برای مشتری انجام می‌دهند.

مهم‌ترین تجهیزات لوله بازکنی مشهد کدامند؟

فنرهای لوله بازکنی و دستگاه فشار هوا هم اکنون به عنوان مهم‌ترین تجهیزات لوله بازکنی مشهد محسوب می‌شوند . دستگاه فشار هوا قادر بوده طیف گسترده‌ای از انواع گرفتگی را رفع نماید. منظور از انواع گرفتگی لوله انواع موادی می‌باشد که موجب مسدود شدن لوله‌ها می‌شود. این دستگاه می‌تواند در خیلی از موارد به خوبی موجب بازشدن لوله‌ها شود. جهت به کار بردن از این دستگاه بعضی پیش نیازها واجب می‌باشد. اول اینکه شخص به خوبی تسلط داشته باشد که از این دستگاه استفاده نماید. مورد بعدی این که همه‌ی ورودی‌ها به جزء ورودی که دچار انسداد شده بسته شود.

فنر لوله بازکنی دیگر دستگاه لوله بازکنی بوده که حتی کارایی آن هم از دستگاه فشار هوا بیشتر می‌باشد. این دستگاه دو نوع دارد. یک نوع این دستگاه دارای موتوری برقی بوده و فنر برقی نام دارد. مدل دیگر به واسطه‌ی نیروی دست کار خواهد کرد. آشکار است که فنر برقی از تکنولوژی پیشرفته‌تری در مقایسه با فنر دستی برخوردار است. فنر برقی قادر بوده در همه‌ی جهت‌ها به شکل یک حرکت 360 درجه حرکت نماید. ولی فنر دستی فقط از توانایی حرکت طولی بهره‌مند است.

مهم‌ترین تجهیزات لوله بازکنی مشهد

چه کنیم تا لوله‌های فاضلاب دچار گرفتگی نشوند

مناسب‌ترین شیوه این می‌باشد تا مواد غیرقابل استفاده را در نایلونی جمع کنید و به بیرون از منزل منتقل نمایید. به جای آنکه موادی مثل پوست تخمه، تفاله چای، آدامس، سیگار، دستمال و غیره را در لوله‌های فاضلاب بریزید آن‌ها را در کیسه قرار دهید و به بیرون از ساختمان ببرید. به طور قطع برای شما رخ داده که شاهد کند شدن تخلیه‌ی آب در سینک ظرفشویی باشید و بعد از استفاده از تلمبه توده‌ای از مواد گوناگون از آن بیرون بیاید. بنابراین مشاهده کنید که بی توجهی نسبت به داخل شدن مواد به فاضلاب چه عواقبی خواهد داشت.

چه کنیم تا لوله‌های فاضلاب دچار گرفتگی نشوند

علائم گرفتگی لوله ساختمان منزل

اکثرگرفتگی فاضلاب‌ها به مرور زمان رخ می‌دهند. قابلیت شناسایی آن‌ها در مراحل ابتدایی به شما کمک خواهد کرد تا پیش از اینکه آب فاضلاب در تمام ساختمان پخش شود، مشکلات را رفع نمایید. در زیر موردهایی بیان شده که می‌توانند علائم گرفتگی لوله ساختمان منزل باشند:

  • آب کدر

تجمع آب در کف حمام، دستشویی و نواحی دیگر یکی از نشانه‌های اصلی گرفتگی لوله فاضلاب می‌باشد. این اتفاق هنگامی رخ می‌دهد که بخواهید آب را خالی نمایید ولی به علت گرفتگی لوله‌ی فاضلاب محلی برای رفتن آب وجود نخواهد داشت. از آن جهت که مواد زائد بسیاری با هم ترکیب می‌شوند، آب اغلب کدر، بدبو و شکلی ناخوشایند دارد.

  • تخلیه آرام

اکثرگرفتگی‌های لوله‌های فاضلاب به صورت ناگهانی صد درصد لوله را مسدود نخواهند کرد. در مقابل، مواد زائد به تدریج جمع می‌شوند و موجب خواهند شد بیش از پیش باعث تجمع آب شوند. اغلب اولین خالی شدن آرام به زهکشی دستشویی ارتباط دارد. هنگامی که دستشویی را می‌شویید، امکان  دارد پیش از تخلیه‌ی فوری ، آب برای مدتی در آنجا بماند. بعد به سراغ فاضلاب حمام و آشپزخانه رفته و مشکل اصلی را ارزیابی نمایید.

آیا ما برای خدمات لوله‌ بازکنی در مشهد اسید به کار می‌بریم؟

اسید یک ماده‌ی شیمیایی خیلی قوی و درعین حال خطرناک می‌باشد. با توجه به اینکه قرار دادن اسید در لوله‌ها می‌تواند موجب صدمه زدن به قسمت‌های فلزی و سرامیکی فاضلاب شود به همین دلیل خدمات لوله بازکنی در مشهد به هیچ عنوان برای برطرف کردن انسداد فاضلاب اسید را مورد استفاده قرار نمی‌دهند. همچنین به ‌این ‌علت که گاز ایجاد شده از اسید می‌تواند موجب صدمه به ریه و دیگر ارگان‌های درونی بدن اطفال شود بهتر می‌باشد شما هم به هیچ وجه آن را به کار نبرید

خدمات لوله‌ بازکنی در مشهد با اسید

قیمت لوله بازکنی در مشهد بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

در کل فاکتورهای مؤثر بر قیمت لوله بازکنی در مشهد بر این اساس تعیین می‌شود:

  • با توجه به شرایط گوناگون سختی کار تا چه میزان است.
  • برای برطرف کردن گرفتگی لوله چه مدت زمان صرف شده است.
  • دسترسی به محل سر لوله چگونه است.
  • نوع وسایلی که به کار رفته است.
  • جو آب و هوایی چگونه می‌باشد.
  • قیمت تعداد خدمات پیش بینی نشده که ممکن است رخ دهد.

 

قیمت لوله بازکنی مشهد

سوالات متداول

لوله بازکنی در مشهد چقدر هزینه دارد؟

هزینه لوله بازکنی به عوامل مختلفی از جمله میزان گرفتگی لوله ، مدت زمان صرف شده برای باز کردن گرفتگی لوله ، نوع دستگاه استفاده شده بستگی دارد.

آیا استفاده از فنر برقی باعث کثیف کاری در محل زندگی میشود ؟

اصلا جای نگرانی نیست خیر تمام تکنسین های ما با رعایت کامل بهداشت کار خود را انجام می دهند

آیا لوله بازکنی مشهد در تمام مناطق مشهد خدمات ارائه میدهد؟

بله لوله بازکنی مشهد در تمام مناطق و محله های مشهد خدمات ارائه میدهد.

آیا شرکتهای لوله بازکنی تخلیه چاه هم انجام میدهند؟

بله تمام شرکتهای لوله بازکنی خدماتی مانند تخلیه چاه ، رفع نم و رطوبت ، رفع گرفتگی لوله و ..... را انجام می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

4.8/5 - (13 امتیاز)

Call Now Button